logo
Koniuszowa - pożar poddasza w budynku mieszkalnym
Wpisany przez dh Agata Bugara   
piątek, 14 czerwca 2019 07:12

W piątek 14. czerwca o godzinie 2:31 nasza jednostka została zadysponowana do miejscowości Koniuszowa, gdzie ogniem było objęte poddasze w budynku mieszkalnym. Przed przybyciem służb wszyscy mieszkańcy opuścili budynek oraz wraz z osobami postronnymi podjęli próbę ugaszenia.

Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu prądu wody w natarciu, rozwinięciu linii gaśniczych, oświetleniu terenu działań. Natomiast zaopatrzenie wodne zorganizowano w oparciu o hydrant zlokalizowany w pobliżu. Dalsze działania poległy na wyniesieniu i dogaszeniu spalonych elementów. Pomieszczenia zostały oddymione i sprawdzone pod względem obecności niebezpiecznych gazów.

Działania trwały ponad 2 godziny.

SIS:

  • dwa zastępy JRG 1 Nowy Sącz
  • zastęp GBA OSP Mogilno
  • zastęp GLBA OSP Mogilno
  • zastęp GBA OSP Korzenna
  • zastęp GBA OSP Korzenna Centrum
  • zastęp GBA OSP Paszyn
  • zastęp GBA OSP Siedlce
  • Policja
  • Pogotowie Energetyczne
Galeria (fot. OSP Mogilno)
 

INFORMACJEPOZNAJ NAS


WSPIERAJĄ NAS