logo
Wojewódzki Turniej Wiedzy Pożarniczej
Wpisany przez Karolina Chronowska   
wtorek, 30 kwietnia 2019 17:55

W sobotę 27 kwietnia w Wieliczce przeprowadzono Eliminacje Wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega Pożarom". W eliminacjach udział wzięło 120 laureatów ze wszystkich powiatów małopolski. Turniej otworzył Prezes  Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie dh Edward Siarka.  Zgodnie z Regulaminem eliminacje składały się z części pisemnej, która zawierała 30 pytań testowych. Do części ustnej turnieju zakwalifikowała się najlepsza trójka z każdej grupy wiekowej. W tej części uczestnicy musieli wykazać się wiedzą, odpowiadając na pięć pytań. Podczas zakończenia młodzież  otrzymała  pamiątkowe upominki.

Naszą jednostkę reprezentował Łukasz Kożuch, który zajął IV miejsce.

Galeria
fot. OSP Mogilno

 

INFORMACJEPOZNAJ NAS


WSPIERAJĄ NAS