logo
Krużlowa Wyżna - pożar stodoły
Wpisany przez dh Agata Bugara   
sobota, 03 lutego 2018 19:16

W dniu 3 lutego 2018 roku o godzinie 16:54 nasza jednostka otrzymała informacje o pożarze stodoły w miejscowości Krużlowa Wyżna. Palił się budynek gospodarczy. Do pożaru zadysponowano zastępy z JRG 1 oraz pobliskich jednostek OSP. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że  pożarem objęty był całkowicie budynek stodoły. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsce zdarzenia, podaniu prądów wody na palącą się stodołę. Oświetlono także teren działań. Zaopatrzenie wodne zorganizowano w oparciu o hydrant zlokalizowany w pobliżu pożaru.

Działania strażaków trwały ponad 2 godziny.

W akcji brały udział:

 • dwa zastępy PSP JRG 1 Nowy Sącz
 • zastęp GBA OSP Mogilno
 • zastęp GLBA OSP Mogilno
 • zastęp GBA OSP Korzenna
 • zastęp GBA OSP Korzenna-Centrum
 • zastęp GBA OSP Krużlowa Wyżna
 • zastęp GBA OSP Stara Wieś
 • zastęp GBA OSP Siołkowa
 • zastęp GBA OSP Ptaszkowa
 • zastęp SLRR OSP Ptaszkowa
 • Policja
 • Pogotowie energetyczne

Galeria (fot. OSP Mogilno)

 

INFORMACJEPOZNAJ NAS


WSPIERAJĄ NAS